Jeep Compass

Już od zł 89 900
Modele
Benzyna - Diesel
120 - 170 KM / 88 - 125 kW
4,1 - 9,7 (l/100Km)
5
Euro6d-TEMP
Manualna - Automatyczna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

W nowym Jeepie® Compassie tradycja łączy się z innowacjami ucieleśniając ikoniczną cechę, dzięki której marka Jeep® stała się legendą. Przyjrzyjmy się jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal — od chromowanych listew wokół tylnych okien po grill o siedmiu szczelinach — i napawając się pięknem hipnotyzujących kształtów reflektorów LED.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

KUSZĄCY PROFIL

Chromowana listwa wokół tylnej szyby Jeepa® Compassa tworzy wyrafinowany akcent, zrównoważony przez dynamiczne i łatwo rozpoznawalne linie nadwozia. Czarny, błyszczący dach jest uzupełnieniem stylistyki oraz podkreśleniem silnego profilu sylwetki, zapewniając Jeepowi®Compassowi rozpoznawalność na drodze i w terenie.

WYJĄTKOWY PROJEKT

Jeep® Compass stanowi kolejny etap w projektowaniu pojazdów legendarnej marki Jeep®. Płynne, aerodynamiczne linie nadwozia, atletyczna sylwetka o sportowych liniach tworzą pojazd wyglądający równie pewnie na szlaku jak i na ulicach miast.

 

TWARZĄ W TWARZ

Wyraziste i wzbudzająca emocje wzornictwo nadwozia Jeepa® Compassa to odważny krok naprzód w stylu projektowania Jeepa®. Legendarny grill o siedmiu szczelinach, symbol marki, został stworzony na nowo aby wyrazić nowoczesny i innowacyjny obraz kompaktowego SUV-a.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

DOSKONAŁE WNĘTRZE

Wykonaj krok w przyszłość i doświadcz finezji i elegancji zasiadając w ergonomicznych fotelach. Zapomnij o zwyczajnych SUV-ach. Wnętrze Jeepa® Compassa zostało opracowane z myślą o Twoim komforcie. Doświadcz nowej jakości podróżowania dzięki możliwości wyboru spośród dostępnych kolorów foteli wykończonych skórą oraz przełomowym innowacjom technologicznym.

OTWARTY NA NOWE PERSPEKTYWY

Jeep® Compass jest wyposażony w szereg rozwiązań przyjaznych dla użytkownika, takich jak np. dwupanelowe panoramiczne okno dachowe, które pozwala na dopływ świeżego powietrza lub na przenikanie ciepłych promieni słońca, w zależności od Twoich potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Jeep® Compass zabierze Cię w świat inteligentnych i innowacyjnych możliwości. Nowoczesny system nawigacji Uconnect™ czwartej generacji oferuje bogactwo narzędzi zapewniających komunikację, rozrywkę i nawigację. 

 

TECHNOLOGIA SKUPIONA WOKÓŁ CZŁOWIEKA

Poczucie wolności to także posiadanie wszystkich potrzebnych rzeczy pod ręką. Jeep® Compass pokaże Ci nowy poziom wygody dzięki zaskakującym funkcjom sterowania i łączności, które gwarantują stały dostęp do źródeł informacji i rozrywki. Zwiększ głośność i wybierz następne miejsce docelowe.

7-CALOWY WYŚWIETLACZ

Wszystkie modele Jeepa® Compassa są wyposażone w 7-calowy, kolorowy ekran LED znajdujący się przed kierowcą. To co wyświetlane jest na ekranie zależy tylko od Ciebie. Niezbędne informacje w formie grafik i tekstu możesz konfigurować na wiele sposobów, zgodnie z własnymi upodobaniami. Dokonasz tego w prosty sposób za pomocą przycisków na kierownicy. System jest intuicyjny w obsłudze i umożliwia wybór różnych stylów wyświetlania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi i bezpieczeństwo

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

Jeep® Compass podąża wyznaczoną przez poprzedników drogą solidności i wytrzymałości, cech charakterystycznych dla marki Jeep®. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej stali oraz innych zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych Jeep® Compass będzie chronił Ciebie i Twoich najbliższych. Sprostanie temu zadaniu nie będzie stanowić problemu ponieważ wyposażony został w ponad 70 funkcji związanych z bezpieczeństwem, a w tym jeden z najbardziej zaawansowanych systemów aktywnej ochrony z sześcioma poduszkami powietrznymi w standardzie.

 

PARAMETRY TERENOWE

Jeep® Compass Trailhawk® zapewnia największy prześwit, 21,6 cm i najlepsze kąty określające przydatność terenową, w swoim segmencie. Kąt najazdu wynosi 30,0°, rampowy 24,4° i zejścia 33,6°.

 

MOŻLIWOŚCI 4X4

Całkowicie nowy Jeep Compass oferuje dwa innowacyjne systemy napędowe zapewniające niezrównane możliwości terenowe. Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low automatycznie i dyskretnie przechodzą między trybami 4x2 i 4x4, zapewniając ciągłą kontrolę momentu obrotowego i optymalną trakcję.

 

SILNIKI:

SILNIK BENZYNOWY 1.4 TURBO-MULTIAIR® II I4 140KM

SILNIK BENZYNOWY 1.4 TURBO-MULTIAIR® II R4 170KM

SILNIK WYSOKOPRĘŻNY 1.6 TURBO MULTIJET II 120KM

SILNIK WYSOKOPRĘŻNY 2.0 TURBO MULTIJET II 140KM

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje