Promocja

Kredyt z oprocentowaniem od 0,99% na 12 miesięcy!

Nowy Jeep w kredycie z niskim oprocentowaniem
i elastycznym okresem spłaty!Możliwość finansowania zakupu nowych samochodów marki Jeep oraz innych nowych samochodów wszystkich marek dostępnych w salonach dealerskich sieci sprzedaży Stellantis!

Atrakcyjne oprocentowanie

• Minimum formalności

 Pierwsza wpłata od 0%

• Możliwość połączenia kredytu z upustami od producenta!Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami naszej promocji!

• Wpłata własna od 0%

• Okres finansowania od 12do 96 miesięcy, miesięczne raty równe

 Oprocentowanie od 0,99% na 12 miesięcy do 6,49% na 96 miesięcy

• Możliwe finansowanie ubezpieczenia GAP lub/i Bezpieczny Kredyt oraz usług serwisowych MOPARWszystkie czynności od wyboru samochodu, przez złożenie wniosku o kredyt i podpisanie umowy kredytu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu – szczegóły w salonie Jeepa.Renegade

Renegade jest najmniejszym członkiem rodziny Jeep®. To nowoczesny SUV o stylistyce nawiązującej do kultowego Wranglera dostępny z napędem na przód lub na wszystkie koła (4x4). Swój mocny i energiczny wygląd czerpie z legendarnego dziedzictwa marki, wzniesionego na kolejny poziom. Mimo kompaktowych wymiarów jego pojemny bagażnik pomieści 351 litrów. Modelowi towarzyszy bogata gama oszczędnych silników, najnowsza technologia i ponad 70 systemów bezpieczeństwa. Usługi Uconnect™ LIVE sprawią, że podróżowanie stanie się doświadczeniem, którym będziesz chciał dzielić się z wszystkimi.  Wszystko to sprawia, że Renegade to idealny samochód do miasta i na pozamiejskie trasy. Po prostu rasowy Jeep®!


Compass

Jeep® Compass to kompaktowy SUV o smukłej sylwetce i nowoczesnym charakterze, który sprawi, że jego kierowca nie pozostanie niezauważony. Model wyróżnia się z tłumu dzięki wyszukanej stylistyce, a chromowane listwy wokół okien przyciągają spojrzenia. W środku pełen jest luksusowych detali z kierownicą obszytą skórą. Compass zawsze jest gotowy do drogi: w jego wnętrzu umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze. Ponad 70 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa pozwoliło Jeepowi Compassowi uzyskać najwyższą note 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. prowadzący na terytorium RP działalność za pośrednictwem oddziału FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu Jeep Renegade w cenie 67 700,50 z�� brutto: wpłata własna: 31 142,23 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 812,20 zł; stopa procentowa stała: 6,49 %, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 11,70%, całkowita kwota kredytu: 36 558,27zł  (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 12 173,89 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 1 977,40 zł, odsetki: 7 206,30 zł, ubezpieczenie GAP Index 20%: 2 989,65 zł), całkowita kwota do zapłaty 48 732,16 zł. Obowiązkowe AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 06.02.2020r.  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Oferta jest ograniczona w czasie.


Logo