Promocja

Jeep® Renegade 4xe od 1499 zł netto/mies.
Jeep®Compass 4xe od 1799 zł netto/mies.

Bez wpłaty własnej.

Czas na prawdziwą ewolucję marki Jeep®. Renegade i Compass staną się pierwszymi hybrydowymi modelami w gamie marki. To wielki krok ku przyszłości, podjęty z troską o nasze wspólne dobro - środowisko naturalne.

Jeep® Renegade i Compass 4xe zostały wyposażone w pojemny akumulator 11,4 kWh, który zapewnia zasięg aż do 50 km w trybie elektrycznym oraz zerową emisję zanieczyszczeń*. Nowe hybrydy to esencja osiągów i wydajności - moc aż do 240 KM, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w niecałe 7,5 sekundy i maksymalna prędkość 130 km/h w trybie elektrycznym i aż 200 km/h w trybie hybrydowym.

Nowe modele dostępne są w trzech wersjach wyposażenia - „Limited”, „S” i „Trailhawk”. Przekonaj się o możliwościach każdej z nich. Sprawdź samochody Jeep® Renegade 4xe i Compass 4xe i dołącz do marki Jeep® we wspólnej podróży w przyszłość.

Samochody Jeep®w abonamencie dostępne są w poniższej ofercie: 

Jeep® Renegade 4xe od 1499 zł netto/mies.
Jeep® Compass 4xe od 1799 zł netto/mies.

Wejdź na abonament.jeep.pl i poznaj szczegóły oferty.

*  Zgodnie z cyklem pomiarowym WLTP – dokładne dane mogą różnić się w zależności od kombinacji wyposażenia/wersji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

PAKIET STANDARD
 
Compass
 
Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1799 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. 
 
Renegade
 
Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1499 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Logo