Promocja

– Filtr kabinowy wysokociśnieniowy
– Oczyszczacz powietrza
– Lampa UV CLEANER

FIAT DBA O BEZPIECZEŃSTWO TAKŻE WEWNĄTRZ TWOJEGO SAMOCHODU 

Dostępny w całej gamie Fiata nowy pakiet ochronny D-Fence pomaga chronić i dezynfekować wnętrze samochodu, zapewniając komfort podróżowania.

Pakiet ochronny D-Fence składa się z trzech elementów, które stosowane razem pomagają dbać o czystość i higienę w kabinie samochodu.

Filtr kabinowy wysokociśnieniowy z grupy produktów Premium, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz: blokuje drobne cząsteczki i pochłania 100% alergenów, a także zmniejsza o 98% tworzenie się pleśni i bakterii. Filtr kabinowy, umieszczony między wlotem powietrza, a kabiną oczyszcza strumień powietrza, napływający z zewnątrz do systemu klimatyzacji i wentylacji.
Oczyszczacz powietrza, który umieszczany jest w kabinie samochodu. Jest to urządzenie przenośne, może być wykorzystywany również w domu. Wyposażony w filtr HEPA, oczyszcza powietrza w kabinie, filtrując je i zatrzymując drobne cząsteczki.
Lampa UV Cleaner usuwająca aż do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach i pomagająca zdezynfekować wszystkie najczęściej dotykane elementy w kabinie samochodu, jak kierownica, gałka dźwigni zmiany biegów i fotele.

Zapytaj dealera o możliwość zainstalowania pakietu ochronnego D-Fence.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

NOTA PRAWNA:

Cena pakietu ochronnego D-Fence wraz z montażem wynosi 1400 zł brutto. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Prezentacja samochodów w materiale ma charakter poglądowy. FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 547-004-86-27, KRS 0000019628 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej. Kapitał zakładowy 660.334.600 PLN, w pełni opłacony. Informacje kontaktowe: www.fiat.pl, infolinia: 00 800 342 800 00. Podane ceny są cenami orientacyjnymi i dotyczą pojazdów wyprodukowanych.

Logo